Falco
Falco
   
-- Obsługa szkoły --
Marcin Sokół

- zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzone są przez Marcina Sokoła, doświadczonego instruktora paralotniowego z wieloletnią praktyką, posiadającego świadectwo kwalifikacji PL-00540-PP-05.Szkoła Paralotniowa Marcina Sokoła Marcin Sokół z wykształcenia jest specjalistą budowy płatowców. Z lotnictwem związany jest od dzieciństwa najpierw jako modelarz, później pilot szybowcowy i pilot paralotniowy, a od 1999 roku jako instruktor paralotniowy. Wielokrotny uczestnik paralotniowych mistrzostw Polski i innych międzynarodowych zawodów paralotniowych. W prowadzonej przez siebie szkole wyszkolił już ponad 500 paralotniarzy.

 
Paweł Matysiak

- loty w tandemie wykonuje pilot paralotniowy Paweł Matysiak. Z wykształcenia polonista, obecnie prowadzący Agencję Promocyjno-Reklamową” K2 „ w Łodzi.Szkoła Paralotniowa Posiada świadectwo kwalifikacji pilota PL-13238-PP-05 , z paralotniarstwem związany jest od 2000 roku. Jest doświadczonym pilotem, loty w tandemie wykonuje od 2003 roku.

 
Tomasz Banasiak

- operator wyciągarki, związany ze szkoła od 2004 roku.Szkoła Paralotniowa Najważniejszy człowiek w szkole. To on pociąga za sznurki.

 
Piotr Góźdź

Szkoła ParalotniowaProwadzi szkolenie nowych adeptów paralotniarstwa do uzyskania świadectwa kwalifikacji, a także sztuki skutecznego latania termicznego samodzielnych już pilotów w ramach organizowanych kursów przelotowych.  Instruktor paralotniowy, posiada świdectwo kwalifikacji PL.13521.PGP. Aktywny zawodnik paralotniowy, członek Dodek Factory Team testujący nowe konstrukcie firmy Dudek Paragliders. Z lataniem związany od dawna. W 1979 uzyskał III klasę szybowcową, a uprawnienia do samodzielnego latania na paralotniach zdobył w 2001 roku. W swoim czasie autor najdłuższego, ponad 80 kilometrowego lotu tandemowego (z pasażerem) wykonanym przez polskiego pilota. W 2009  indywidualnie zdobył Puchar Krymu a drużynowo wywalczył brązowy medal na Ukrainian Open 2009. W 2012 zajął 2 - gie miejsce w przelotowej klasyfikacji Polskiej XC Portal.pl w kategorii SPORT oraz 1 miejsce w klasyfikacji seniorów XCC. Z przyjemnością przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie nowym adeptom paralotniarstwa jak również pilotom chcącym się rozwijać, latać bezpiecznie i poprawiać swoje życiowe rezultaty.

 
Sławomir Durka

-Były długoletni uczeń szkoły, administrator strony internetowej szkoły, fotograf z zamiłowania.Szkoła Paralotniowa Posiada świadectwo kwalifikacji pilota PL-25709-PP-12.

 

 

 

Wszystkie osoby związane z działalnością szkoły to ogromni entuzjaści paralotniarstwa. Wszyscy są wysokiej klasy profesjonalistami zapewniającymi wysoki poziom wyszkolenia i gwarantującymi wysoki poziom bezpieczeństwa.

 


   
Falco